تهران، فرشته، خیابان مریم غربی ساختمان کوئین سنتر طبقه اول واحد 106

خدمات استاندارد، بازرسی و ایزو

پخش ویدیو
خدمات خرید و تامین کالا

در عصر حاضر، تجارت بین‌الملل یکی از صنعت‌های جذاب و در حال پیشرفت است. اینترنت و ارتباط آسان با جهان موجب دسترسی بیشتر به منابع خارج از کشور شده است.

امکان دستیابی به محصولات با قیمت‌های مناسب‌تر، تهیه منابع برای بسیاری از مشاغل را به گزینه‌ای بسیار جذاب تبدیل کرده است. مشاغل کوچک و بزرگ در حال استفاده از منابع موجود در بستر اینترنت برای دسترسی به فروشندگان هستند.

تهیه منابع خارج از کشور ممکن است یک فرآیند طاقت فرسا و همراه با ریسک باشد؛ بنابراین، با این استراتژی ساده برای تامین منابع شروع می‌کنیم:                

 1. انتخاب محصول یا کالای وارداتی
 2. شناسایی کشورهای خاص
 3. یافتن تامین کننده‌ها
 4. انتخاب تامین کننده مناسب
 5. اعتبار سنجی
 6. درخواست نمونه برای محصول
 7. نهایی کردن قرارداد

شرکت جی تی جی همراه با تیم مجرب خود توانسته با تکیه بر سوابق، غلبه بر محدودیت‌ها، تسلط بر قوانین بین الملل، توانایی خود را جهت به حداقل رساندن ریسک و کوتاه کردن زمان در تهیه منابع و خرید خارجی حفظ کند.

همچنین شرکت GTG با داشتن نماینده در اقصی نقاط دنیا و داشتن فهرستی از فروشندگان خوشنام، زنجیره تامین را در داخل و خارج از کشور فراهم می‌کند. کافیست کالا یا محصول خود را انتخاب کنید و ادامه فرآیند از شناسایی بازار تا ترخیص آن را به ما بسپارید.

 

فعالیت شرکت جی تی جی در خدمات خرید و تامین خارجی:

 •  پیدا کردن منابع قابل اعتماد و مناسب جهت خرید کالاهای درخواستی مشتریان
 •  خرید و تامین خارجی به منظور واردات کالا
 •  اعتبار سنجی فروشندگان خارجی
 •  خرید و تامین داخلی به منظور صادرات کالا
EMBED VIMEO VIDEOS
Programming
73%
Usability
48%
Design
65%
INSERT YOUTUBE VIDEOS
0
Likes
0
Reviews
0
Likes
Faces 400x400px 1 1 30
Jeniffer Burns
Creative Heads Inc.

TheGem comes with an extended powerful theme options panel, which allows you to customize just anything in an appearance of your website – with few clicks.

Faces 400x400px 1 1 05
Marcus Fields
Marketing Manager

This powerful theme was optimised to get the best performance results. Tested with pagespeed insights & co., it delivers even better results with super cache & minification.

مشاوره رایگان