• تجربه ای متفاوت در واردات
    از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما هستیم

خدمات واردات GTG

جنبه های ناملموس بخش واردات که آن را از دیگران متمایز می سازد

27 سال فعالیت در زمینه واردات و ترخیص کالا با افتخار و برخورداری از سرمایه های انسانی متعهد و متخصص، برخورداری از تفکر خلاق در هر بخش جهت یافتن بهترین و سریعترین راه حل جهت به نتیجه رسیدن امور در شرایط سخت توانسته تمامی مراحل خرید،حمل،ترخیص و تحویل کالا را در این بخش وسعت ببخشد و به تعهدات خود نسبت به مشتریان محترم در راستای جذب رضایت آنان قدم بردارد. در دنیای پیچیده تجارت بین الملل، واردات کالا یکی از تخصصی ترین حوزه های تجارت بین المللی محسوب می شود. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی و داخلی موجود در زمینه واردات کالا، فعالیت در این زمینه را تبدیل به حوزه ای تخصصی کرده است.که بازرگانان محترم می توانند از همراهی و مشاوره های رایگانی که در این راستا تدارک دیده اییم بهره مند گردند.

آگاهی و همگام با به روز ترین قوانین و همچنین انتخاب بهترین و کوتاهرترین مسیرهای قانونی با استفاده از تجارب گذشته به این بازرگانی کمک کرده تا جزء بهترین ها باشد.و همچنین با مشاوره های تخصصی توانسته اییم در کنار مشتریان بوده و همواره به صرفه ترین راهها را برای تجارت هر چه راحتتر در اختیار آنان قرار دهیم.

به کار گیری دفاتر خارجی در راستای تسهیل امر واردات حتی در شرایط تحریم که برخی از درب های تجارت جهانی به روی کشور بسته مانده این شرکت توانسته قدم های مثبتی در راستای خدمت به بازرگانان و تجار گرامی بردارد.

با توجه به شرایط جاری کشور و محدودیت های ایجاد شده از نظر تامین ارز و واردات که نسبت به سالهای قبل بسیار متفاوت شده و با توجه به شرایط متغیر قوانین به صورت روزانه و هفتگی این واحد در سال جاری توسط متخصصین مربوطه به صورت جدی وارد عمل شده است تا مسائل پیش پای مشتریان را به صورت خودکار و بدون نیاز به پیگیری انجام دهد و بسته به شرایط بهترین بانک های داخلی را در خصوص عمل مورد نیاز انتخاب کند، لذا این واحد به صورت استراتژیک در سازمان مشغول به فعالیت است و با توجه به اینکه صرافی مورد نیاز برای تامین ارز اولویت های دوم و سوم در خود مجموعه قرار دارد توانسته این رابطه نزدیک را به یک مزیت رقابتی برای کل مجموعه GTG فراهم آورد و هر آنچه که مورد نیاز بازرگانان و تجار محترم به آن نیازمندند را در دسترس قرار دهد.


روابط خوب و پایبندی به اصول موجب همکاری های این مجموعه با شرکت های بازرسی سهولت در امر دریافت کلیه گواهی های بازرسی بر اساس نیاز در کلیه کشور های مبدا را فراهم آورده است و سبب اطمینان خاطر بازرگانان و شرکت های تولیدی از کیفیت کالای خریداری شده گردیده است.و همچنین انجام کلیه همکاریها برای دریافت مجوزات لازم از سازمان استاندارد ایران در حین ترخیص با حضور فعال نیروی انسانی در محل آن سازمان مذکور در شهرهای مورد نیاز سبب سرعت بخشیدن و دریافت جواب های سریع گردیده است.

انجام مشاوره علی الخصوص در مورد واردات کالا به دلیل اینکه یک فعالیت کاملا تخصصی می باشد و بروز هرگونه خطا در هر مرحله از امور مسبب ضررهای بزرگ برای تجار و تولید کنندگان محترم می شود،لذا این شرکت مشاوره را قبل از هر گونه اقدامی الزامی دانسته و این امر نیازمند تجربه و تخصصی می باشد که شرکت در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است.

GTG

خط مشی واردات

امانت داری در محافظت از اطلاعات مشتری، سبب اعتماد متقابل با مشتری شده است و همین امر باعث همکاری و تعامل بیشتر در انجام امور گردیده است.

GTG

برخی از شرکت هایی که با GTG همکاری دارند

این یک متن تست است

کفش شاهین

image

زاگرس ماشین

image

مس سرچشمه

image
صفر تا 100 واردات
مرحله 1

جستجو و مراجعه به فروشنده کالا

مرحله 2

دریافت پروفرما (پیش فاکتور)

مرحله 3

انجام ثبت سفارشات و مجوزات واردات

مرحله 4

انجام امور بانکی و حواله ارزی

مرحله 5

اقدام به حمل کالا

مرحله 6

انتظار تا رسیدن کالا به گمرک مقصد

مرحله 7

شروع مراحل ترخیص

مرحله 8

دریافت مجوزات حین ترخیص

مرحله 9

پروانه کالا و اعلان بار

مرحله 10

خروج از گمرک

مرحله 11

تحویل کالا به مشتری

GTG

سایر خدمات واردات

واردات کالا از مرحله خرید تا تحویل به مشتری

انجام امور گمرکی و ترخیص کالا و حضور مستقیم در کلیه گمرکات کشور

گشایش اعتبار اسنادی و حواله ارزی بر اساس اولویت ثبت سفارش

انجام کلیه امور مربوط به ثبت سفارش و اخذ مجوزهای لازم جهت واردات و ترخیص کالا

شماره تماس

9101626227 98+

دفتر تهران: 88565908 9821+

دفتر اصفهان: 32233344 9831+

ایمیل

import@gtg.ir