• درباره GTG
    Golkhandan Trading Group

معرفی گروه بازرگانی گل خندان تجارت

گروه تجاری Golkhandan Trading Group که به اختصار GTG نامگذاری شده، مجموعه ایست از شرکت های تجاری که در جهت پیش برد اهداف همسو در راستای سرعت بخشی و تسهیل امر بازرگانی اعم ازصادرات و واردات از ایران به کشورهای جهان تشکیل گردیده است.

گروه های همکار GTG با حدود 30 سال سابقه در زمینه کلیه امور بازرگانی داخلی و خارجی موفق به تاسیس چندین شرکت در قالب یک هلدینگ تجاری گردیده است.

امروزه مباحثی نظیر هزینه های کالا ، کیفیت محصولات و خدمات ، هم چنین اطلاع از بازارهای منطقه ای و کشوری و خبرگی در زمینه ی تجارت اولین و موثرترین عامل تعیین کننده در همکاری بین شرکت ها و برندها است.

GTG با کسب سابقه طی سالیان متمادی وشکل دهی ارتباطات موثر با کشورهای مختلف و تجربه ی همکاری با شرکت ها و کارخانجات توانسته روابط تجاری خود را بهترین شکل ایجاد کند.


مدیران ارشد


گروه بازرگانی

گلخندان تجارت


شاهرخ گل خندان

مدیرعامل و مدیر ارتباطات بین الملل

شاهین گل خندان

عضو هیأت مدیره و مدیردپارتمان صادرات

شهرام گل خندان

عضو هیأت مدیره و مدیر شرکت BTB

شهاب گل خندان

عضو هیأت مدیره و مدیردپارتمان واردات

مجید کرباسچی

قائم مقام

دپارتمان های GTG

دپارتمان صادرات

این بازرگانی با تجربه و سوابق درخشان در امور ترخیص نزد تجار و بازرگانان داخلی و خارجی به عنوان چهره ای مطرح در زمینه صادرات کالا شناخته شده می باشد.

دپارتمان واردات

کادر مجرب ما میتوانند پا به پای شرایط و قوانین به پیش روند و همیشه بدلیل تحلیل های دقیق از آینده و حال یک قدم از سایر رقبا جلوتر باشند.

انبار بزرگ خلیج فارس

انبار بزرگ خلیج فارس انباری وسیع در شهر بندرعباس که ضمن انجام خدمات استریپ و انبارداری در امر کالاهای صادراتی و وارداتی خدماتی را به بازرگانان ارائه می کند.

حقوق تجارت بین الملل

تنظیم قرراردادهای بین المللی توسط حقوقدانان متخصص تجارت بین المللی در شرکت گلخندان تجارت می تواند از بروز خیلی از مشکلاات آتی جلوگری به عمل آورد.

خدمات بیمه GTG

ارشناس دقیق و مسئولانه و رعایت کلیه نکات قانونی در زمان صدور بیمه نامه،مهمترین اصل بیمه ای که منجر به پرداخت کامل و سریع و بی قید و شرط خسارت در هنگام وقوع حادثه می گردد.

صرافی پرشیا ارز

خرید و فروش کلیه ارزهای معتبر کشورهای مختلف دنیا بدون محدودیت، - انتقال و تحویل دستی پول در برخی از کشورهای مورد قرارداد با صرافی پرشیا ارز

تیم ارشد گروه بازرگانی گلخندان تجارت

مدیران بخش های GTG

امیر مهدی گل خندان

مدیر فروش ارز

حسین ترکی

مدیر بازاریابی و تحقیق و توسعه

الهام جعفریان

مدیر واردات

امیر عباس شیردوانی

مدیر صادرات

مهسا نیکنامی

کارشناس امور بانکی

نوشین سعادتی فر

کارشناس امور بیمه

محسن رحیمی

مدیر روابط عمومی

مرتضی ابوالحسنی

مدیر IT